• فراخوان اعلام آمادگی برای حضور استارتاپهای فعال در نمایشگاه سبیت 2017 آلمان

    کد: 22482
    تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۲۸
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 297
    سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور از استارتاپ های فعال دعوت می‌کند، در صورت علاقه‌مندی برای حضور در پاویون استارتاپهای نمایشگاه سبیت 2017 آلمان آمادگی خود را اعلام کنند.

     

     

    به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، سازمان پیرو انعقاد تفاهم‌نامه با برگزارکننده نمایشگاه سبیت در آلمان در نظر دارد علاوه بر اعزام 10 استارتاپ برتر در الکام استارز بیست و دومین نمایشگاه الکامپ، شرایطی را برای حضور دیگر استارتاپهای علاقه‌مند به این رویداد بین‌المللی فراهم سازد تا کسب‌وکارهای نوپای ایرانی حضوری پررنگ در پاویون استارتاپهای نمایشگاه سبیت 2017 آلمان رقم بزنند. 

    در بیست و دومین نمایشگاه الکامپ برای دومین سال پیاپی سالنی مستقل با عنوان الکام استارز برپا شد که 250 کسب‌وکار نوپا حضور یافته و ایده‌ها و توانمندی‌های خود را در معرض نمایش گذاشتند.
    با توجه به تفاهم و ارتباط  مستمر سازمان با مدیران  سبیت و نماینده رسمی این نمایشگاه در کشورمان به‌منظور تسهیل فرآیند حضور استارتاپ ها در پاویون استارتاپ ها CeBIT2017 تحت نظارت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، از تمامی کسب‌وکارهای نوپا دعوت می‌شود در صورت تمایل، آمادگی اولیه خود را برای حضور در این پاویون اعلام کنند. سازمان نیز متعاقبا هزینه‌های حضور در این رویداد بین‌المللی را به اطلاع علاقه‌مندان می‌رساند.
    نمایشگاه سبیت آلمان به‌عنوان بزرگ‌ترین و معتبرترین نمایشگاه بین‌المللی  کامپیوتر جهان قرار است از 20 الی 24 مارس 2017 (30 اسفند 1395 تا چهارم فروردین 1396) برگزار شود.

     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان خراسان رضوی می باشد.
مجری: پورتال سامان