• برگزاری نشست هم اندیشی و بررسی ظرفیت های بخش خصوصی صنعت IT با حضور دکتر ناظمی

    کد: 25771
    تاریخ: ۱۳۹۷/۰۹/۱۱
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 202
    جلسه هم اندیشی و بررسی ظرفیت های بخش خصوصی صنعت آی‌تی استان با حضور دکتر ناظمی معاون وزیر و رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران و اعضای هیأت مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای خراسان رضوی برگزار شد.

     در ابتدای این جلسه وضعیت موجود شرکت ها و پروژه های انجام شده و در دست اجرا توسط هیئت مدیره گزارش داده شد. در ادامه آقای لایق رئیس هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان خراسان رضوی به تشریح برخی فعالیت های نظام صنفی در خصوص رسالت های سازمانی و ارزش آفرینی برای اعضا سازمان و نیز تلاش ها برای تحقق جایگاه بهتر فعالین صنعت آی تی استان پرداخت.

    در این جلسه دکتر ناظمی با بیان موفقیت های استان در حوزه آی تی و به خصوص داشتن استارتاپ های موفق و مطرح در سطح کشور ظرفیت خوب و قابل استفاده استان را برای اجرای طرح های دیگر همسو با دولت الکترونیکی مثبت ارزیابی و اهتمام به این حوزه را خواستار شد. وی در ادامه به برنامه ریزی انجام شده در سازمان برای رسیدن به برنامه های صد روزه جهت تحقق بیشتر دولت الکترونیکی اشاره کرد.
    وی با تاکید بر مشکلات موجود برای رسیدن به اهداف عالی در حوزه دولت الکترونیکی، اعلام کرد؛ صرفا به بیان مشکلات نپردازیم و با دادن راهکار و طرح امکان حل مشکل را فراهم کنیم. سازمان فناوری اطلاعات به عنوان یک متولی دولتی آماده است تا طرح های کاربردی در حوزه هایی که مشکل ملی را حل می کند، از همه ظرفیت های خود برای رسیدن به نتیجه استفاده نماید.

    در ادامه این جلسه برخی مشکلات صنعت آی تی مورد بررسی قرار گرفت و درخواست های سازمان در خصوص همکاری بهتر اداره کل ICT استان با نظام صنفی و مشکلات مربوط به برگزاری نمایشگاه کامپیوتر استان مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان خراسان رضوی می باشد.
مجری: پورتال سامان