• قابل توجه اعضای سازمان

    دعوت به همکاری به‌عنوان نمایندگی فروش در گروه نرم‌افزاری پیوست

    کد: 7977
    تاریخ: ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 851
    گروه نرم افزاری پیوست در راستای توسعه شبکه فروش محصولات، از علاقه مندان و واجدین شرایط در حوزه فروش و پشتیبانی نرم افزار، دعوت به همکاری می نماید.
    گروه نرم افزاری پیوست  در راستای  توسعه  شبکه  فروش  محصولات ، از علاقه مندان  و  واجدین
    شرایط در حوزه فروش و پشتیبانی نرم افزار، دعوت به همکاری می نماید. این همکاری می تواند در دو حوزه فروش و پشتیبانی و به صورت عاملیت یا نمایندگی فروش صورت پذیرد. فرآیند همکاری با تکمیل فرم درخواست همکاری شروع خواهد شد با تکمیل این فرم مسئول امور نمایندگی های فروش نسبت به انجام سایر مراحل و انجام توفقات نهایی،، هماهنگی های لازم را انجام خواهد داد.
     

    شایان ذکر است که محصولات گروه نرم افزاری پیوست طیف نسبتا کاملی از نیازهای نرم افزاری شرکتها و موسسات خصوصی و دولتی را پوشش می دهد. این محصولات علاوه بر پشتیبانی از نیازهای عملیاتی هر واحد می توانند در بستر ارتباطی سازمان الکترونیک با یکدیگر تعامل داشته باشند. ویژگی شاخص این محصولات پشتیبانی نسبتا کامل از عملیات بخشی و فرا بخشی در شرکتها و موسسات خصوصی و دولتی است. میزان انعطاف و اندازه پذیری این محصولات به گونه است که خریداران محصولات پیوست گستره وسیعی از کسب و کارهای کوچک تا سازمانهای بزرگ دولتی را شامل می شود و این مبین فرصت و طرفیت بسیار خوبی جهت فروش و توسعه بازار این محصولات در مناطق مختلف کشور می باشد.

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان خراسان رضوی می باشد.
مجری: پورتال سامان